Lyžování v Německu 2015

Kde si můžete v Německu zalyžovat?

Aktuálně s námi můžete vyrazit na lyžování do Německa do těchto oblastí či regionů. Nabídku tvoří zájezdy od prověřených tuzemských pořadatelů, kteří mají zimní dovolenou ve své nabídce již několik let a jsou tedy zárukou spokojené dovolené.

Chystáte se vyrazit na lyžování do Německa? Láká vás strávit svou zimní dovolenou 2015 v Německu a pořádně provětrat lyže, snowboard nebo běžky? V naší nabídce lyžařských zájezdů do Německa jsou pouze produkty pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a nabídku několikrát denně aktualizujeme.

Lyžování Německo

Tegernsee Schliersee - fotografie z lyžování v Německu

Německo má sice v Alpách jen malou část, ale přesto můžeme říci, že Němci jsou zimním sportovním národem s dlouhou tradicí. Když budeme srovnávat jeho lyžařská střediska s ostatními zimními destinacemi zkonstatujeme, že co do velikosti jsou spíše menší. To ale neznamená, že by sem nikdo na lyžařskou dovolenou nechtěl jezdit. Naopak, kdo miluje lyžování ve stylu nikdy nekončící párty se spoustou zábavy na sjezdovkách, může v Německu zažít, až na některé výjimky, srovnatelnou dovolenou jako v Rakousku. Pokud máte rádi bavorskou pohostinnost v horách a vyhledáváte náročné sjezdovky, jste v Německu určitě na správném místě.

Lyžařské oblasti jsou rozděleny do dvou regionů - Allgäu a Horní Bavorsko. Srdcem bavorských Alp, je nejvyšší hora Zugspitze s výškou 2962 m.n m. na jejíž náhorní plošině se nachází nejvyšší ledovcový lyžařský areál Německa. V Horním Bavorsku se za nejznámější a největší středisko považuje Garmisch/Partenkirchen, které bylo v roce 1936 dějištěm Zimních olympijských her. Známé je také pro pořádání Novoročních skoků na lyžích a společně se střediskem Grainau vám nabízí i lyžovačku za tmy na osvětlené stopě.

Zugspitze - fotografie z lyžování v Německu

Allgäu je, s více než 500 km sjezdových tratí a se stovkami perfektně upravených stop pro běžkaře v táhlých alpských údolích, největší německou oblastí. Milovníci severských sportů najdou v Německu nejrůznější okruhy v krásné horské scenérii. Nádherný pocit budete mít pří jízdě ve stopách v okolí jezera Königssee v Berchtesgadenu, pokud ale toužíte po větším dobrodružství vyzkoušejte si stopy mistrovské tratě v Oberstdorfu. Pro relaxační běžkaře je v nabídce trasa přes místní části Rubi, Reichenbach, Schöllang a Rohrmoos.

Na jihozápadní části Německa se tyčí vrcholky Feldberg ve Schwarzwaldu s výškou 1493 m a Großen Arber, v překladu Velký javor (1456 m), v Bavorském lese, který geograficky patří do pohoří Šumava. Za zmínku stojí ještě jedno místo v Oberstaufenu s názvem Nordic aktiv zentrum. Jedná se o centrum zaměřené na zdraví životní styl pomocí sportu.

Další zajímavé stránky o Německu a lyžování

Širkou nabídku lyžování v Německu naleznete na stránkách, specializujících se na zimní dovolenou a lyžování v Alpách.

Fandové lyžování a dalších zimních sportů by si určitě neměli nechat ujít přehled lyžařských zájezdů do Německa, které pořádají tuzemské cestovní kanceláře.

Kam jinam na lyžování?

Lyžování v Německu vás momentálně nezlákalo? Nevadí, Německo není jedinou zemí, kam nabízíme lyžařské zájezdy. Zkuste se podívat na naší další nabídku lyžování a věříme, že si vyberete.

Novinky

18.12.2014
Itálie – Val di Falsa s polopenzí 10.395,-

Zimní dovolená v Itálii, Mazzini di Falsa s polopenzí za 10.395,- (původně 10.990,-). Cena platná poze dnes. Termín 10.1. – 17.1.2015. Krásný Club Hotel Regina… [více]

16.12.2014
Vánoce v Arabských emirátech

Vánoční pobyt v Arabských emirátech, Sharjah v termínu od 21.12. do 28.12.2014 se snídaní za zlevněných 15.590,-. Hotel Citimax Sharjah*** se nachází v centru města… [více]

12.12.2014
Střední Dalmácie 4.586,-

Osm dní v Chorvatsku, Střední Dalmácii za 4.586,-. Termín 13.6. – 20.6.2015. Hotel Neretvanka*** leží přímo u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře… [více]

Zavolejte nám

222 745 416 Po - Pá 8:00 - 18:00

Členství v profesních organizacích

AČCKA ECTAA TSS Group